Aktualności

Cykl 8 warsztatów ONLINE dla rodziców nastolatków - otwieramy zapisy

Zapraszamy rodziców nastolatków z całej Polski na unikalny cykl 8 warsztatów ONLINE, które odbywać się będą co miesiąc w niedzielę między g. 10.00 a 14.00.

Czytaj więcej
W październiku rusza grupa ONLINE dla dorosłych "Droga do siebie"

Ruszyły zapisy do grupy psychoterapeutyczno-rozwojowej dla dorosłych "Droga do siebie", której spotkania odbywają się ONLINE. Zapraszamy osoby z całego kraju, a także te mieszkające poza granicami Polski.

Czytaj więcej
25 maja odbyło się pierwsze spotkanie grupy superwizyjnej ONLINE dla terapeutów

25 maja o g. 11.00 ruszyła grupa superwizyjna ONLINE dla terapeutów z całej Polski, a także terapeutów spoza granic kraju. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki od 9.00 do 11.00. Kolejne spotkanie 15 czerwca g.9.00. Można się jeszcze dopisać. 

Czytaj więcej
Terapia uzależnień ONLINE z Magdaleną Woźniak

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich boryka się z uzależnieniem od alkoholu, papierosów, marihuany, dopalaczy, internetu, telefonu, seksu, etc., zapraszamy do naszej specjalistki od terapii uzależnień - Magdaleny Woźniak na spotkania ONLINE.

Czytaj więcej
Wsparcie psychologiczne ONLINE dla nastolatków i ich rodziców

Relacja nastolatek-rodzic może być wymagająca.
Chcemy Was wesprzeć ONLINE w trudnej sytuacji - zarówno rodziców, jak i nastolatków.

Czytaj więcej
ONLINE - terapia par z Magdaleną Woźniak

Podczas epidemii jeszcze intensywniej możemy doświadczać problemów w naszych związkach. Warto skorzystać z doświadczenia naszej terapeutki Magdaleny Woźniak i zapisać się na terapię par ONLINE.

Czytaj więcej