Aktualności

9-ta edycja warsztatu dla psychoterapeutów pracujących z nastolatkami

Już 21 marca 2021 (niedziela) odbędzie się 9-ta edycja warsztatu dla psychoterapeutów pracujących z młodzieżą "Metody pracy psychoterapeutycznej z młodzieżą w wieku 13-15 lat."

Czytaj więcej
Światowy Dzień Świadomości Autoagresji 1 marca

1 marca obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autoagresji. Dowiedz się co oznaczają noszone w tym dniu wstążki - pomarańczowa, biała i biało-pomarańczowa.

Czytaj więcej
Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją - 23 lutego 2021

23 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją. Bądźmy empatyczni wobec chorych na tę chorobę i rozszerzajmy wiedzę swoją i innych o tym, że to bardzo poważna choroba, którą należy leczyć.

Czytaj więcej
Terapeutów pracujących z młodzieżą i dorosłymi zapraszamy do nowej grupy superwizyjnej

W marcu 2021 rusza nowa grupa superwizyjna ONLINE dla psychoterapeutów pracujących z młodzieżą i dorosłymiz całej Polski. Spotkania co miesiąc w piątki od 9.00-11.00. Zgłoszenia: kontakt@wposzukiwaniusiebie.com.pl

Czytaj więcej
Dziękujemy psychoterapeutkom za udział w warsztacie 31 stycznia 2021

Dziękujemy, że byliście tak zaangażowani podczas naszego minionego warsztatu "Metody pracy psychoterapeutycznej z młodzieżą w wieku 13-15 lat"

Czytaj więcej
8 edycja warsztatu dla terapeutów pracujących z młodzieżą 31 stycznia 2021

NOWY ROK, nowa data. Ósma edycja (druga edycja ONLINE i rozszerzona) warsztatu dla terapeutów pracujących z młodzieżą "Metody pracy psychoterapeutycznej z młodzieżą w wieku 13-15 lat." 31 stycznia 2021.

Czytaj więcej