Aktualności

Metody pracy psychoterapeutycznej z młodzieżą w wieku 13-15 lat - 11-ta edycja warsztatu

Najpopularniejszy warsztat Anny Kwiatkowskiej - dla psychoterapeutów pracujących z młodzieżą. Już 16 stycznia 2022 online.

Czytaj więcej
Superwizja indywidualna z analizą nagrań wideo sesji

Superwizja indywidualna z analizą nagrań wideo sesji - uruchamiamy dla psychoterapeutów niepowtarzalną możliwość analizy swoich sesji terapeutycznych ze wsparciem nagrań wideo.

Czytaj więcej
10-ta edycja warsztatu dla psychoterapeutów pracujących z nastolatkami

20 czerwca 2021 (niedziela) odbędzie się 10-ta edycja warsztatu dla psychoterapeutów pracujących z młodzieżą "Metody pracy psychoterapeutycznej z młodzieżą w wieku 13-15 lat."

Czytaj więcej
Warsztat dla psychologów i pedagogów pracujących z młodzieżą

Zapraszamy psychologów i pedagogów pracujących z młodzieżą na warsztat "Metody pracy psychologicznej z nastolatkami oraz sposoby nawiązania współpracy z ich rodzicami". Odbędzie się 18 kwietnia 2021.

Czytaj więcej
9-ta edycja warsztatu dla psychoterapeutów pracujących z nastolatkami

Już 21 marca 2021 (niedziela) odbędzie się 9-ta edycja warsztatu dla psychoterapeutów pracujących z młodzieżą "Metody pracy psychoterapeutycznej z młodzieżą w wieku 13-15 lat."

Czytaj więcej
Światowy Dzień Świadomości Autoagresji 1 marca

1 marca obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autoagresji. Dowiedz się co oznaczają noszone w tym dniu wstążki - pomarańczowa, biała i biało-pomarańczowa.

Czytaj więcej