Aktualności

W październiku rusza grupa ONLINE dla dorosłych "Droga do siebie"

Ruszyły zapisy do grupy psychoterapeutyczno-rozwojowej dla dorosłych "Droga do siebie", której spotkania odbywają się ONLINE. Zapraszamy osoby z całego kraju, a także te mieszkające poza granicami Polski.

Czytaj więcej
25 maja odbyło się pierwsze spotkanie grupy superwizyjnej ONLINE dla terapeutów

25 maja o g. 11.00 ruszyła grupa superwizyjna ONLINE dla terapeutów z całej Polski, a także terapeutów spoza granic kraju. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki od 9.00 do 11.00. Kolejne spotkanie 15 czerwca g.9.00. Można się jeszcze dopisać. 

Czytaj więcej
Dziękujemy uczestnikom 7 edycji warsztatu dla terapeutów pracujących z młodzieżą

W niedzielę 24 maja odbyła się 7 edycja warsztatu dotyczącego metod pracy z młodzieżą. Edycja to była wyjątkowa, bo pierwszy raz ONLINE, a ponadto w wersji rozszerzonej o cenne informacje związane z prowadzeniem terapii online.

Czytaj więcej
Rozszerzamy zakres warsztatu ONLINE dla terapeutów "Metody pracy psychoterapeutycznej z młodzieżą w wieku 13-15 lat"

Uwaga, rozszerzamy 7 edycję warsztatu online "Metody pracy psychoterapeutycznej z młodzieżą w wieku 13-15 lat" o elementy związane z ONLINE.

Czytaj więcej
Terapia uzależnień ONLINE z Magdaleną Woźniak

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich boryka się z uzależnieniem od alkoholu, papierosów, marihuany, dopalaczy, internetu, telefonu, seksu, etc., zapraszamy do naszej specjalistki od terapii uzależnień - Magdaleny Woźniak na spotkania ONLINE.

Czytaj więcej
17 maja Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii

Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii – 17 maja bądźmy razem, by wesprzeć osoby z odmiennymi preferencjami seksualnymi.

Czytaj więcej