Aktualności

Zapisy do grupy superwizyjnej dla psychoterapeutów

[Edit: zapisy zamknięte, zobacz nowe grupy superwizyjne w Aktualnościach] Otworzyliśmy zapisy do nowej grupy superwizyjnej prowadzonej ONLINE dla psychoterapeutów z całej Polski i spoza granic kraju. Grupa superwizyjna spotyka się co miesiąc w piątki od 9.00 (od października 2020, gdy zbierze się grupa min. 3 osób).

Czytaj więcej
Zapewniamy bezpieczeństwo podczas osobistych sesji terapeutycznych

By zapewnić Wam maksimum bezpieczeństwa, właścicielka ośrodka zorganizowała dla Was nowy gabinet.

Czytaj więcej
Cykl 8 warsztatów ONLINE dla rodziców nastolatków - otwieramy zapisy

Zapraszamy rodziców nastolatków z całej Polski na unikalny cykl 8 warsztatów ONLINE, które odbywać się będą co miesiąc w niedzielę między g. 10.00 a 14.00.

Czytaj więcej
W październiku rusza grupa ONLINE dla dorosłych "Droga do siebie"

Ruszyły zapisy do grupy psychoterapeutyczno-rozwojowej dla dorosłych "Droga do siebie", której spotkania odbywają się ONLINE. Zapraszamy osoby z całego kraju, a także te mieszkające poza granicami Polski.

Czytaj więcej
25 maja odbyło się pierwsze spotkanie grupy superwizyjnej ONLINE dla terapeutów

25 maja o g. 11.00 ruszyła grupa superwizyjna ONLINE dla terapeutów z całej Polski, a także terapeutów spoza granic kraju. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki od 9.00 do 11.00. Kolejne spotkanie 15 czerwca g.9.00. Można się jeszcze dopisać. 

Czytaj więcej
Dziękujemy uczestnikom 7 edycji warsztatu dla terapeutów pracujących z młodzieżą

W niedzielę 24 maja odbyła się 7 edycja warsztatu dotyczącego metod pracy z młodzieżą. Edycja to była wyjątkowa, bo pierwszy raz ONLINE, a ponadto w wersji rozszerzonej o cenne informacje związane z prowadzeniem terapii online.

Czytaj więcej