Cofnij do listy
Aktualności

Podsumowanie po warsztacie dla terapeutów z 2 czerwca


W niedzielę 2 czerwca 2019 odbył się warsztat dla terapeutów "Metody pracy psychoterapeutycznej z młodzieżą w wieku 13-15 lat".

Dziękujemy uczestnikom za uważność i aktywny udział. I życzymy dalszej satysfakcji w pracy z młodzieżą.

Odpowiadając na Wasze pytania dotyczące warsztatów dla terapeutów - TAK, mamy plan uruchomienia następnych szkoleń (prawdopodobnie jesienią 2019), zwłaszcza tych związanych z terapią dla młodzieży. Bądźcie z nami w kontakcie.
Szczegóły wkrótce.

Warsztat umożliwił uczestnikom poznanie autorskiej metody pracy terapeutycznej oraz konkretnych technik opracowanych przez Annę Kwiatkowską - doświadczonego psychoterapeutę pracującego z młodzieżą indywidualnie i grupowo oraz zajmującego się konsultacjami z rodzicami i terapią systemową.

Jedną z części warsztatu była superwizja pracy psychoterapeutycznej. I właśnie o ten aspekt pytaliście na warsztatach - tj. o możliwość uczestnictwa w grupie superwizyjnej. Wiemy, że jest Wam potrzebna, dlatego przy okazji przypominamy, że trwają zapisy do grupy superwizyjnej:

  • Planowany start grupy superwizyjnej - we wrześniu 2019
  • Prowadząca: Anna Kwiatkowska
  • Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu w piątki w godzinach 9.00-13.00
  • Zapisy: kontakt@wposzukiwaniusiebie.com.pl lub tel. 22 119 20 11
  • Szczegóły tutaj.

 

A już 30 czerwca odbędzie się kolejny Warsztat dla terapeutów "Metody pracy psychoterapeutycznej z młodzieżą w wieku 13-15 lat". Na tę chwilę nie ma już miejsc, ale śledźcie na bieżąco informacje na profilu na Facebooku.