Cofnij do listy
Aktualności

Metody pracy psychoterapeutycznej z młodzieżą w wieku 13-15 lat - 11-ta edycja warsztatu

16 stycznia 2022 odbędzie się 11-ta edycja warsztatu (a 4-ta online) "Metody pracy psychoterapeutycznej z młodzieżą w wieku 13-15 lat.".

Warsztat będzie rozszerzony o bonus - poniżej szczegóły.

To najpopularniejszy warsztat wg autorskiej metody Anny Kwiatkowskiej - zawiera konkretne techniki opracowane przez Annę - dlatego jest na niego tak duże zapotrzebowanie. Poprzednia edycja odbyła się w czerwcu 2021, prosiliście już o kolejną, zatem wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom.

Jest to warsztat dla:

 • psychoterapeutów, którzy pracują lub są zainteresowani pracą psychoterapeutyczną z młodzieżą w wieku 13 – 15 lat;
 • studentów 3. i 4. roku Szkoły Psychoterapii.


Zapisy:
kontakt@wposzukiwaniusiebie.com.pl
tel: 795 549 494


Termin warsztatu ONLINE: 16 stycznia 2022 roku (niedziela) g.10.00 - 18.00 (z godzinną przerwą obiadową)

 • Cena: 250 zł (w cenie: materiały dla uczestników, zaświadczenie ukończenia warsztatu).
 • Liczebność grupy: maksymalnie 12 osób.

Prowadząca warsztat:
Anna Kwiatkowska - psychoterapeutka (i założycielka naszego ośrodka, więcej tutaj), która od 2006 roku, czyli ponad 15 lat, pracuje z młodzieżą - zarówno indywidualnie i grupowo oraz zajmuje się konsultacjami z rodzicami.
Od 2012 roku prowadzi terapię systemową dla rodzin z nastolatkami.
Jednocześnie jest superwizorem w procesie certyfikacji w ramach Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie INTRA i prowadzi grupy superwizyjne dla terapeutów, superwizje dla zespołów oraz superwizje z analizą nagrań wideo sesji.


Warsztat będzie składał się z trzech części + BONUSU:

 1. W pierwszej części uczestnicy będą mieli okazję zaznajomić się z charakterystyką klientów w wieku 13–15 lat oraz specyfiką pracy terapeutycznej z tą grupą wiekową.
  Prowadząca podzieli się swoim doświadczeniem, opowie o tym, co sprawdziło się w jej pracy.
  Zostanie również poruszony temat współpracy z rodzicami oraz rozpoczynania pracy i formułowania kontraktu.
 2. W drugiej części uczestnicy będą mogli zapoznać się w sposób praktyczny z różnorodnymi technikami możliwymi do zastosowania w pracy z młodzieżą, które prowadząca zebrała, przystosowała lub stworzyła dla tej grupy wiekowej.
  Będą to głównie techniki rysunkowe.
 3. W trzeciej części możliwa będzie superwizja swojej pracy psychoterapeutycznej z młodymi klientami.
 4. Część BONUSOWA związana jest z terapią ONLINE, omówione zostaną istotne elementy prowadzenia terapii ONLINE z młodzieżą i praktyczne aspekty tego typu spotkań. Uczestnicy dowiedzą się też na co zwrócić uwagę prowadząc terapię ONLINE z młodzieżą w danym wieku.


Warsztat będzie prowadzony metodami aktywnymi, z opcją dzielenia na grupy/pokoje w aplikacji ZOOM.
Przebieg warsztatu zostanie dostosowany do potrzeb i oczekiwań uczestników, oczywiście w miarę możliwości tej onlinowej formy spotkań.


Dodatkowo uczestnicy otrzymają też informacje o grupach superwizyjnych dla terapeutów pracujących z młodzieżą - prowadzonych przez Annę Kwiatkowską. Obecnie są to głównie grupy superwizyjne online.


#warsztatONLINE #pracazmłodzieżą #dlaterapeutow #calaPolska #edycja11rozszerzona #11edycjawarsztatu #warsztatonline #warsztatdlaterapeutow #dlaterapeutowzcalejPolski #autorskametoda #pracazmlodzieza


Źr. zdj. rawpixel.com from Pexels