Moja misja

Chcę wspierać i wspieram w trudnym procesie odnajdywania siebie samego i poszukiwania swojego piękna.

Podczas sesji terapeutycznych, koncentruję się na moim Kliencie i wspólnie obserwujemy otoczenie i czynniki, które wpływają na podejmowanie przez niego decyzji.
Przede wszystkim zauważam uczucia towarzyszące procesowi. Idę razem z Klientem różnymi ścieżkami poszukiwań i wspólnie rozwijamy jego samoświadomość emocjonalną.

Odczuwam wielką satysfakcję, gdy widzę rozwój swoich klientów. Często porównuję ten proces poszukiwań i rozwoju do odkrywania piękna w kwiecie gardenii - symbolu miłości i unikatowości.
Tacy właśnie są moi Klienci - wyjątkowi i piękni - a ja towarzyszę im w odkrywaniu ich samych.Droga - symbol Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju W Poszukiwaniu Siebie

Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii, szeroką wiedzę i niezbędne umiejętności w tym obszarze. Terapię prowadzę z wyczuciem i zaangażowaniem.

Pracuję w nurcie integratywnym, dobierając metody pracy do indywidualnych potrzeb danej osoby. W centrum mojej pracy terapeutycznej stoi człowiek. Dlatego ważne są dla mnie idee humanistyczne: empatia, akceptacja i autentyczność.

Istotna jest dla mnie także praca z całą rodziną - w ten sposób realizuję bliskie mi podejście systemowe.

Zachęcam do kontaktu ze mną, żeby skorzystać z mojej pomocy w poszukiwaniu siebie.