Wspieram "W Poszukiwaniu Siebie"

Podczas psychoterapii tworzę takie warunki, które pozwalają dotrzeć moim klientom do ich potencjału rozwojowego.
Poprzez przyglądanie się emocjom, myślom i zachowaniom, pomagam budować relacje z samym sobą i z innymi wokół.

W mojej pracy terapeutycznej wyróżniam 4 najważniejsze obszary (więcej w zakładce Jak wspieram):

 • W Poszukiwaniu Siebie... Samego

  To psychoterapia indywidualna - rodzaj osobistego spotkania "terapeuta - klient", podczas którego mój klient otrzymuje wsparcie.
  Dzięki mojemu doświadczeniu, zaangażowaniu i empatii możliwe jest udzielenie realnej pomocy klientowi.
  Prowadzę psychoterapię indywidualną w różnych formach, np. jako regularne sesje terapeutyczne dla dorosłych, ale także dla dzieci i młodzieży - w tym obszarze mam ogromne doświadczenie (którym dzielę się na szkoleniach z innymi psychoterapeutami).
  Pomagam także w formie pojedynczych konsultacji psychologicznych lub interwencji kryzysowych w trudnych sytuacjach życiowych. Czasem stosuję też coaching rodzicielski.
  Podsumowując - dobieram metody i formy pracy do potrzeb danego klienta - to istota mojej pracy w nurcie integratywnym.

 • W Poszukiwaniu Siebie... Nawzajem

  To psychoterapia par, małżeństw i całych rodzin.
  Moje szerokie doświadczenie w pracy systemowej umożliwia rzetelną pomoc i wsparcie. Prowadzę terapię, w której mogą uczestniczyć albo wszyscy członkowie rodziny albo tylko rodzic i dziecko. 
  Dobieram formy terapii do potrzeb i aktualnej sytuacji rodzinnej - dlatego oferuję zarówno systemową terapię rodzin, jak i terapię par, małżeństw, par LGBTQ, czy terapię diady rodzic-dziecko.
  Pomagam też doraźnie w formie konsultacji psychologicznych dla rodzin, małżeństw, par, par LGBTQ, diad rodzic-dziecko lub w postaci interwencji kryzysowej w okresie okołorozwodowym, czy innych trudnych sytuacjach życiowych w rodzinie.

 • W Poszukiwaniu Siebie... Wśród Ludzi

  To psychoterapia grupowa, mająca na celu głównie budowanie i rozwój relacji międzyludzkich.
  Widzę jak dobre efekty przynosi uczestnictwo w grupach terapeutycznych, rozwojowych lub rozwojowo-terapeutycznych - zarówno u dorosłych, jak i młodzieży. Dlatego zachęcam do udziału w tego typu sesjach.
  Wspieram także rozwój osobistego potencjału moich klientów, prowadząc warsztaty tematyczne dla nastolatków i dla ich rodziców, treningi interpersonalne i wiele innych form spotkań grupowych. Aktualna oferta znajduje się w aktualnościach oraz na profilu na Facebooku.

 • W Poszukiwaniu Siebie... W Roli Psychoterapeuty

  To moje wsparcie dla psychoterapeutów - głównie w formie sesji superwizji indywidualnych lub grupowych.
  Uczestniczą w nich zarówno psychoterapeuci pracujący z osobami dorosłymi, jak i pracujący z młodzieżą, z parami, czy całymi rodzinami.

  Mam odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje (certyfikat superwizora nr S/20/2022 Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie INTRA), żeby prowadzić grupy superwizyjne i grupy wsparcia dla psychoterapeutów.

  Dla tej grupy zawodowej prowadzę także warsztaty i szkolenia. Niektóre z warsztatów mają już kilkanaście edycji, ponieważ wznawiam je regularnie na prośbę kolejnych zainteresowanych - chodzi o moje najpopularniejsze warsztaty dotyczące pracy psychoterapeutycznej z młodzieżą.
  Aktualna oferta szkoleń dla psychoterapeutów znajduje się w Aktualnościach.

  Często tworzę też wspólne projekty rozwojowe i nawiązuję współpracę z innymi psychoterapeutami.


 • Prowadzę także psychoterapię, superwizje i warsztaty w postaci spotkań ONLINE.